Sprawozdanie z wyborów do rady parafialnej

W poprzednią niedzielę tj. 10 maja 2026 r. po zakończeniu każdej Mszy świętej miały miejsce  w naszej parafii wybory do rad parafialnych na kolejną kadencję. Oddano łącznie 81 głosów, w tym trzy nieważne.

Do Parafialnej Rady Duszpasterskiej weszły następujące osoby:

z urzędu:

Anna Kielar,

Ludwika Łyszkowska,

Renata Pieksza,

Krzysztof Sowa,

Oskar Tomalka,

 

z wyboru:

Jerzy Hrybacz,

Małgorzata Jewiak,

Elżbieta Opłatkowska,

Damian Szafraniec,

Kazimiera Wroniak.

          W skład Parafialnej Rady Ekonomicznej weszli:

Marek Bednarczyk,

Henryk Szafraniec,

Jadwiga Szafraniec.

 

Dziękuję wszystkim tym, którzy w duchu odpowiedzialności za parafialną wspólnotę oddali swoje głosy w wyborach. Gratuluję tym osobom, które znalazły uznanie w oczach parafian. Życzę sobie, aby moja współpraca z radami układała się jak najpomyślniej dla duchowego i materialnego dobra naszej parafii.

 

Pierwsze wspólne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej odbędzie się 31 maja (niedziela) w domu parafialnym po zakończeniu nabożeństwa majowego o godz. 16.

Ks. Zbigniew Bujanowski

Skip to content