Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2024 r.

Jenin, 20.10.24

1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. Gorzowskie Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza do parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie do udziału we Mszy św. i nabożeństwie różańcowym w intencji nauczycieli w czwartek o godz. 18. Po różańcu odbędzie się spotkanie w Sali Jana Pawła II.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  4. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ulicy Czereśniowej w Gorzowie.
  5. Kartki na wypominki można otrzymać dzisiaj przy wyjściach z kościoła. Czytelnie wypełnione kartki składamy w naszej parafii w zakrystii lub w kopercie na tacę.
  6. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1700 złotych, a do puszek na stypendia dla młodzieży Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – 870 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.