Ogłoszenia duszpasterskie 6.10.2024 r.

Jenin, 6.10.24

1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. Spotkanie Oazy Nowego Życia odbędzie się w czwartek po nabożeństwie różańcowym.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  4. Rekolekcje dla młodzieży od VII klasy szkoły podstawowej „Akademia Dojrzewania” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w Domu Młodych w Rokitnie. Rekolekcje będą połączone z warsztatami rozwojowymi.
  5. Parafialny Dzień Seniora odbędzie się w najbliższą sobotę. Początek – podczas Mszy św. o godz. 15 w kościele w Jeninie. Następnie wszystkich seniorów z naszej parafii zapraszamy na spotkanie w sali wiejskiej.
  6. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
  7. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła w Jeninie, a zbierane do puszek przy wyjściach z kościoła – na stypendia dla młodzieży Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  8. Okazja do spowiedzi św. w gorzowskiej katedrze jest co tydzień od poniedziałku do piątku od godz. 15 do 18, oprócz ferii i wakacji.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.