Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2024 r

Jenin, 15.09.24

1. Wczasy wypoczynkowe, organizowane przez naszą parafię, rozpoczynają się we wtorek. Wyjazd uczestników nastąpi o godz. 6 sprzed kościoła w Jeninie.
  2. Spotkanie parafialnego zastępu Świętego Michała Archanioła odbędzie się w domu parafialnym we wtorek po wieczornej Mszy św.
  3. W środę, 18 września, obchodzimy święto Św. Stanisława Kostki, Patrona polskich dzieci i młodzieży, natomiast w sobotę, 21 września, święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  4. Spotkanie Oazy Nowego Życia odbędzie się w czwartek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
  5. Parafialny zastęp Świętego Michała Archanioła rozpoczyna Nowennę przed uroczystością odpustową. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od piątku od godz. 17.30.
  6. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  7. Pierwsze spotkanie Oazy Dzieci Bożych odbędzie się w sobotę o godz. 16 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii.
  8. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą w przyszłą niedzielę rozprowadzać cebulki żonkili w ramach akcji „Pola nadziei”, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie. Cebulki będą sprzedawane w paczkach po 10 i 20 złotych.
  9. Spotkanie dla uczniów klas siódmych i ósmych, którzy chcą przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy jeszcze nie przystąpili do bierzmowania, oraz ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii Najśw. Serca Pana Jezusa przy ulicy Chodkiewicza w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18.30.
  11. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  12. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  13. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują po 10 złotych, natomiast dwumiesięcznik „Misyjne Drogi” – 7 złotych.