Ogłoszenia duszpasterskie 1.09.2024 r.

Jenin, 1.09.24

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy świętych w dni powszednie.
  2. Biuro parafialne będzie w tym tygodniu nieczynne. W sprawach pilnych należy udawać się do parafii w Bogdańcu albo telefonować po numer: 95/751-00-38.
  3. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych w domach.
  4. Rekolekcje dla parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w sanktuarium w Rokitnie.
  5. Z okazji zbliżających się uroczystości odpustowych w naszym kościele, Parafialny Zespół Caritas ogłasza konkurs plastyczny, którego tematem jest postać Św. Michała Archanioła. Technika prac dowolna. Konkurs będzie oceniany w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci i młodzieży, a najbardziej kreatywne prace będą nagrodzone. Prace można przynosić do zakrystii do 20 września.
  6. Okazja do spowiedzi św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Obrzęd poświęcenia ziarna siewnego i nasion odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy świętych.
  8. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na remont wieży kościoła w Jeninie.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.