Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2024 r.

Jenin, 25.08.24

1. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 13 do 17 na placu za stacją paliw NEO w Jeninie przy ulicy Gorzowskiej 134. Przekazany sprzęt będzie poddany procesowi utylizacji, natomiast sprzedaż odzyskanych surowców pozwoli na sfinansowanie projektów misyjnych Kościoła wśród Polaków  na Wschodzie. Akcję przeprowadzi Parafialny Zespół Caritas.
  2. Jutro, 26 sierpnia, obchodzimy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, głównej Patronki Polski. Msza św. w dniu jutrzejszym będzie odprawiona o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Spotkanie osób, które udają się na wczasy wypoczynkowe w Kacwinie organizowane przez naszą parafię, odbędzie się w czwartek o godz. 16.30 w domu parafialnym w Jeninie.
  4. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu Mszy św. o godz. 18. W następnym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Jubileuszowa Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie do Rokitna odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.