Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2024 r.

Jenin, 19.05.24

1. Dzieci, które dzisiaj przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, będą od jutra do piątku razem ze swoimi rodzicami przeżywać tzw. Biały Tydzień.
  2. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w tym tygodniu od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  3. Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po nabożeństwie majowym.
  5. Spotkanie małżeńskiego kręgu Domowego Kościoła odbędzie się w środę o godz. 17.30 w domu parafialnym.
  6. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki, młodzież i dzieci z Teatru „Nadzieja” imienia Świętego Jana Pawła II zapraszają na przedstawienie „Nie ma jak u Mamy!”, które będzie miało miejsce w czwartek, 23 maja, po nabożeństwie majowym w kościele w Jeninie.
  7. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  8. Biskup Diecezjalny udzieli święceń kapłańskich w gorzowskiej katedrze w sobotę o godz. 11.
  9. Msza dziękczynna z udziałem dzieci, które przez mijający rok systematycznie przystępowały do spowiedzi i Komunii świętej, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  10. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  11. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1900 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.