Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2026 r.

Jenin, 14.06.26

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym.
  3. W czwartek obchodzimy uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, głównej Patronki naszej diecezji. W tym dniu odbędzie się Pielgrzymka Chorych i z Niepełnosprawnością do sanktuarium w Rokitnie. Początek pielgrzymki – o godz. 9.30.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, przygotowana przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. Centralne uroczystości ku czci NMP Rokitniańskiej odbędą się w sobotę w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. W tym dniu odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Parafialnych Rad Duszpasterskich i Parafialnych Rad Ekonomicznych oraz Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Rokitna. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  6. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Zakończenie roku formacyjnego wspólnot oazowych rejonu gorzowskiego odbędzie się w przyszłą niedzielę w naszej parafii. Uroczysta Eucharystia z udziałem moderatorów, animatorów oraz oazowiczów z różnych parafii będzie odprawiona o godz. 12.30 w kościele w Jeninie z posługą muzyczną Scholi „Śpiewający Panu” z Ośna Lubuskiego. Następnie Teatr „Nadzieja” imienia Świętego Jana Pawła II zaprezentuje koncert pt. „Serca Sercu” ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Po uroczystościach w kościele będzie miała miejsce agapa na placu przy domu parafialnym. Przy wyjściu z kościoła za tydzień młodzież będzie rozprowadzać rękodzieło i przedmioty związane z Domem Młodych w Rokitnie, z których dochód będzie przeznaczony na działalność Domu Młodych i duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.
  8. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. W poprzednią niedzielę na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie zebraliśmy do puszek 350 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content