Sprawozdanie z wyborów do rady parafialnej
W poprzednią niedzielę tj. 10 maja 2026 r. po zakończeniu każdej Mszy świętej miały miejsce w naszej parafii wybory do rad parafialnych na kolejną kadencję. Oddano łącznie 81 głosów, w tym trzy nieważne.
Do Parafialnej Rady Duszpasterskiej weszły następujące osoby:
z urzędu:
Anna Kielar,
Ludwika Łyszkowska,
Renata Pieksza,
Krzysztof Sowa,
Oskar Tomalka,
z wyboru:
Jerzy Hrybacz,
Małgorzata Jewiak,
Elżbieta Opłatkowska,
Damian Szafraniec,
Kazimiera Wroniak.
W skład Parafialnej Rady Ekonomicznej weszli:
Marek Bednarczyk,
Henryk Szafraniec,
Jadwiga Szafraniec.
Dziękuję wszystkim tym, którzy w duchu odpowiedzialności za parafialną wspólnotę oddali swoje głosy w wyborach. Gratuluję tym osobom, które znalazły uznanie w oczach parafian. Życzę sobie, aby moja współpraca z radami układała się jak najpomyślniej dla duchowego i materialnego dobra naszej parafii.
Pierwsze wspólne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej odbędzie się 31 maja (niedziela) w domu parafialnym po zakończeniu nabożeństwa majowego o godz. 16.
Ks. Zbigniew Bujanowski