Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2024 r.

Jenin, 29.09.24

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
  2. We wtorek rozpoczynamy odprawianie nabożeństw różańcowych ku czci Matki Najświętszej. Nabożeństwa październikowe będą odprawiane przez cały miesiąc od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  3. Obrzęd poświęcenia różańców dzieciom pierwszokomunijnym odbędzie się we wtorek przed rozpoczęciem nabożeństwa.
  4. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po wieczornym nabożeństwie w domu parafialnym.
  5. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  6. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w kościele w Jeninie w piątek o godz. 18. Następnie odprawimy nabożeństwo różańcowe i parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w sobotę. Z naszej parafii do Rokitna wyjedzie autobus, na który można się zapisać, wpłacając 30 złotych od osoby. Wyjazd nastąpi o godz. 8.30 sprzed sali wiejskiej w Chwałowicach, a następnie autobus zabierze pielgrzymów z przystanków MZK w Lubczynie i w Jeninie.
  8. Rekolekcje dla chłopców od VII klasy szkoły podstawowej „Bohaterowie Boga” odbędą się w piątek, w sobotę i w niedzielę w Łagowie Lubuskim.
  9. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez trzecią różę różańcową, rozpocznie się o godz. 17. Następnie o godz. 18 odprawimy Mszę pierwszosobotnią ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  11. W poprzednią niedzielę na pomoc powodzianom zebraliśmy do puszek 5350 złotych, a ze sprzedaży cebulek żonkili na potrzeby gorzowskiego hospicjum przekazaliśmy 1160 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.