Ogłoszenia duszpasterskie 8.09.2024 r

Jenin, 8.09.24

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18.
  2. Okazja do spowiedzi św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w tym tygodniu według następującego porządku:
  • klasy czwarte i piąte – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy szóste, siódme i ósme – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy ponadpodstawowe – w czwartek od godz. 17.30 do 18.
  1. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w kościele.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  3. Coroczna Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu odbędzie się w sobotę. W tym roku do uczestnictwa są zaproszeni mężczyźni razem ze swoimi rodzinami. Program pielgrzymki jest wywieszony na plakacie i znajduje się na ulotkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
  4. W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  6. Spotkanie wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  7. Obrzęd poświęcenia ziarna siewnego i nasion odbędzie się dzisiaj podczas każdej Mszy św.