Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2024 r.

Jenin, 30.06.24

1. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników wyruszy jutro z Otynia do Klenicy, a we wtorek z Klenicy na Jasną Górę.
  2. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę pod hasłem: „Nauczycielu, co mam czynić” odbędzie się 1 i 2 lipca.
  3. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do piątku o godz. 18.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do piątku od godz. 17.30 do 18.
  5. W środę, 3 lipca, obchodzimy święto Św. Tomasza Apostoła.
  6. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po Mszy św. o godz. 18 w domu parafialnym.
  7. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św. W przyszłym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  8. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  9. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.
  10. Diecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne ogłasza zapisy na nowy rok akademicki. Szczegóły znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.