Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2024 r.

Jenin, 16.06.24

1. We wtorek, 18 czerwca, obchodzimy uroczystość NMP Rokitniańskiej, głównej Patronki naszej diecezji.
  2. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie w tym tygodniu według następującego porządku:
  • we wtorek – klasy trzecie, czwarte i piąte od godz. 17.30 do 18;
  • w środę – klasy szóste, siódme i ósme od godz. 17.30 do 18;
  • w czwartek – klasy ponadpodstawowe od godz. 17.30 do 18.
  1. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
  2. Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz dla nauczycieli, wychowawców, katechetów i rodziców zostanie odprawiona  w czwartek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  4. Spotkanie Oazy Nowego Życia będzie miało miejsce w piątek w domu parafialnym po wieczornej Mszy św.
  5. Obrzęd przyjęcia nowych ministrantów odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30.
  6. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1890 złotych. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych ofiarowali na remont 300 złotych, natomiast Mariusz Bednarczyk – 1000 złotych. „Bóg zapłać” również za wszystkie ofiary wpłacane na parafialny rachunek bankowy.