Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024 r.

Jenin, 12.05.24

1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. We wtorek, 14 maja, przypada święto Św. Macieja Apostoła, natomiast w czwartek, 16 maja, święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  4. Rekolekcje dla chłopców od 14. roku życia z cyklu „Bohaterowie Boga” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w Domu Młodych w Rokitnie.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  6. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  7. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, chrzestnych, rodzin i wszystkich chętnych będzie miała miejsce w piątek o godz. 20 w kościele w Jeninie.
  8. Okazja do spowiedzi w kościele katedralnym w Gorzowie jest co tydzień od poniedziałku do piątku od godz. 15 do 18, oprócz wakacji i ferii.