Ogłoszenia duszpasterskie 5.05.2024 r.

Jenin, 5.05.24

1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. W środę obchodzimy uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę o godz. 19 w kościele.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  5. Rekolekcje dla dziewcząt od 14. roku życia z cyklu „Córki Króla” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w Domu Młodych w Rokitnie.
  6. Obchody 900. lecia ustanowienia diecezji lubuskiej odbędą się w sobotę, 10 maja, w Ośnie Lubuskim. Początek – o godz. 9.30. Uroczysta Msza dziękczynna pod przewodnictwem Prymasa Polski zostanie odprawiona   o godz. 11.
  7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  9. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele.
  10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii pw. Chrystusa Króla przy ulicy Woskowej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone od poniedziałku do piątku o godz. 19.