Ogłoszenia duszpasterskie 28.04.2024 r.

Jenin, 28.04.24

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie według następującego porządku:
 • klasy czwarte i piąte – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
 • klasy szóste, siódme i ósme – w środę od godz. 17.30 do 18;
 • klasy ponadpodstawowe – w czwartek od godz. 17.30 do 18.
 1. Piesza pielgrzymka ze Szczecina do Rokitna będzie w środę przechodzić przez Jenin.
 2. W środę, 1 maja, rozpoczynamy odprawianie nabożeństw ku czci Matki Najświętszej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18. W tym roku nie będzie nabożeństw majowych w niedziele i święta.
 3. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po nabożeństwie majowym.
 4. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w czwartek przez pół godziny po zakończeniu wieczornego nabożeństwa.
 5. W piątek, 3 maja, obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski oraz Narodowe Święto Konstytucji. Msze święte w najbliższy piątek będą odprawiane według porządku niedzielnego. W tym dniu nie obowiązuje wiernych wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych w domach.
 7. Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej do sanktuarium w Rokitnie pod hasłem: „Chcemy zobaczyć Jezusa” odbędzie się w sobotę.
 8. Pielgrzymka parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” do sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie-Paradyżu odbędzie się w przyszłą niedzielę. Z naszej parafii wyjedzie autobus, na który można się zapisać, wpłacając przy zapisie 30 złotych od osoby. Wyjazd nastąpi o godz. 9.30 sprzed kościoła w Jeninie.
 9. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele.
 10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii pw. Chrystusa Króla w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone od poniedziałku do piątku o godz. 19.
 11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
Skip to content