Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2024 r.

Jenin, 21.04.24

1. W tym tygodniu Msze święte w kościele w Jeninie o godz. 18 zostaną odprawione tylko we wtorek, w środę i w czwartek.
  2. We wtorek, 23 kwietnia, przypada uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę o godz. 19.
  4. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w czwartek przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św.
  5. W tym roku obchodzimy 50. rocznicę obecności Ruchu „Światło-Życie” w naszej diecezji. Jubileuszowy Dzień Wspólnoty z udziałem wszystkich osób należących do ruchu oazowego i byłych oazowiczów rozpocznie się w piątek o godz. 17.15 w kościele pw. Pierwszych Męczenników Polski  w Gorzowie.
  6. Pielgrzymka Powołaniowa z Paradyża do Rokitna odbędzie się w sobotę.
  7. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele  w Bogdańcu.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie wyjątkowo w przyszłą niedzielę.
  9. Diecezjalna Pielgrzymka wspólnot „Przyjaciół Paradyża” do sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie-Paradyżu odbędzie się za dwa tygodnie. Z naszej parafii wyjedzie autobus, na który można się zapisywać, wpłacając przy zapisie 30 złotych od osoby. W pielgrzymce mogą wziąć udział również osoby spoza wspólnoty.
  10. Nabożeństwo Drogi Światła w intencji powołań, prowadzone przez młodzież, zostanie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  11. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1690 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.