Ogłoszenia duszpasterskie 14.04.2024 r.

Jenin, 14.04.24

1. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 17.30 do godz. 18.
  2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po wieczornej Mszy św.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  4. Spotkanie Oazy Nowego Życia będzie miało miejsce w piątek w domu parafialnym o godz. 18.30.
  5. Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej. Nabożeństwo Drogi Światła w intencji nowych powołań „Blask Zmartwychwstania”, prowadzone przez młodzież naszej parafii, zostanie odprawione w przyszłą niedzielę o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  6. W poprzednią niedzielę na działalność charytatywną Caritas zebraliśmy do puszek 920 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.