Ogłoszenia duszpasterskie 7.04.2024 r.

Jenin, 7.04.24

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w kościele w środę o godz. 18.30.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie w tym tygodniu w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 18.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu wieczornej Mszy św.
  4. Rekolekcje prowadzone przez ojca Józefa Witko, znanego kaznodzieję i rekolekcjonistę, odbędą się w parafii Pierwszych Męczenników Polski  w Gorzowie w piątek, w sobotę i w niedzielę. Rekolekcje rozpoczną się  w piątek po południu, a następnie będą trwać przez całą sobotę oraz do południa w niedzielę. Szczegółowy program jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Na plakacie jest podany również numer telefonu, pod który należy się zarejestrować.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Polski.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła w Jeninie.
  7. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą przy wyjściach zbierać dzisiaj do puszek ofiary na działalność charytatywną.
  8. Parafialna Wspólnota Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza wszystkich do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia, czyli o godz. 15, dzisiaj w trzech miejscach na terenie Jenina: przy kościele, przy kapliczce Jezusa Miłosiernego oraz przy krzyżu na zbiegu ulic Gorzowskiej i Nowej.
Skip to content