Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2024 r.

Jenin, 31.03.24

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro, w drugi dzień świąt wielkanocnych, obowiązuje w naszej parafii niedzielny porządek Mszy świętych. Ofiary zbierane w jutrzejszym dniu na tacę będą przeznaczone na utrzymanie katolickich uczelni.

2. W tym tygodniu nie będzie Mszy świętych w dni powszednie, a biuro parafialne będzie nieczynne. W sprawach pilnych należy udawać do parafii w Bogdańcu lub telefonować pod numer: 95/751-00-38.

3. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych w domach.

4. Ze względu na oktawę Wielkanocy w tym tygodniu nie obowiązuje wiernych wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego i patronalne święto Caritas. Ofiary zbierane przez wolontariuszy za tydzień do puszek będą przeznaczone na cele charytatywne.

6. 46. Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę pod hasłem: „Znaleźliśmy Mesjasza” odbędzie się w przyszłą niedzielę. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Młodzież maturalna z naszej parafii uczestniczy w pielgrzymce razem ze swoimi klasami.

7. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać prasę katolicką. Świąteczne numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują 10 złotych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content