Ogłoszenia duszpasterskie 3.03.2024 r.

Jenin, 3.03.24

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Spotkanie parafialnej wspólnoty Przyjaciół Paradyża odbędzie się w czwartek po Mszy św. o godz. 18.
 2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej wraz z obrzędem Komunii świętej zostaną odprawione w piątek: w kościele w Chwałowicach o godz. 17 i w kościele w Lubczynie o godz. 17.30.
 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 18, a następnie parafialna Wspólnota Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 4. Rekolekcje dla młodzieży męskiej z cyklu „Bohaterowie Boga” odbędą się w piątek, w sobotę i w niedzielę w Domu Młodych w Rokitnie.
 5. Nasza parafia organizuje kolonię letnią dla dzieci w dniach od 22 lipca do 1 sierpnia w Kacwinie koło Niedzicy. W programie jest m.in. wycieczka do Krakowa i kopalni soli w Bochni, jednodniowa wycieczka na Słowację  oraz wędrówki po górach z przewodnikiem górskim. Koszt od dziecka wynosi 2500 złotych. Zapisy przyjmują: Mirosława Jach i Anna Milaniak.
 6. W przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy świętych rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które będzie prowadził Ksiądz Kanonik Henryk Grządko, duszpasterz Centrum Pomocy Człowiekowi imienia Jana Pawła II w Gorzowie. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i znajduje się na parafialnych stronach w Internecie.
 7. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym po nabożeństwie Gorzkich Żali.
 8. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na remont wieży kościoła w Jeninie.
 9. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą od przyszłej niedzieli rozprowadzać paschaliki wielkanocne w cenie 20 złotych.
 10. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 11. W poprzednią niedzielę na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy do puszek 785 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 12. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content