Ogłoszenia duszpasterskie 25.02.2024 r.

Jenin, 25.02.24

1. Okazja do spowiedzi św. będzie w kościele katedralnym w Gorzowie od jutra do 28 czerwca co tydzień od poniedziałku do piątku od godz. 15 do godz. 18.
  2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę o godz. 19 w domu parafialnym.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętych o godz. 18.
  4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  5. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18. Następnie będziemy uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, a parafialna Wspólnota Dzieła Intronizacji poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  6. Rekolekcje Wielkopostne – Akademia Dojrzewania „ON, Ja i Oni” dla młodzieży od 14. roku życia odbędą się w piątek, w sobotę i w niedzielę w Rokitnie. Rekolekcje poprowadzą: ks. Michał Dziedzic z Warszawy i ks. Łukasz Malec z Zielonej Góry.
  7. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.
  8. V Przegląd Pieśni Pasyjnej odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele w Jeninie. Zaproszone chóry, zespoły śpiewacze i schole zaprezentują się podczas Mszy św. o godz. 12.30 i po zakończeniu Eucharystii.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  10. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  11. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  12. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.