Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024 r.

Jenin, 18.02.24

1. Spotkanie małżeńskiego kręgu Domowego Kościoła odbędzie się w środę o godz. 17.30 w domu parafialnym.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych będzie wyjątkowo w przyszłą niedzielę po Mszy św.
  4. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św.
  5. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1710 złotych, a do puszek na potrzeby hospicjów – 1330 złotych. Natomiast w Środę Popielcową na utrzymanie Domu Księży Emerytów przekazaliśmy 354 złote, a na pomoc uchodźcom z Ukrainy w trudnej sytuacji materialnej zebraliśmy do puszek 556 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  6. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.