Ogłoszenia duszpasterskie 11.02.2024 r.

Jenin, 11.02.24

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę, 14 lutego, rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawiane w naszej parafii: w kościele w Jeninie – o godz. 9 i 18, w kościele w Chwałowicach –  o godz. 16 i w kościele w Lubczynie – o godz. 17. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie diecezjalnego Domu Księży Emerytów, natomiast zbierane do puszek – na wsparcie uchodźców z Ukrainy, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.
  2. W Środę Popielcową obowiązuje wierzących post ścisły i abstynencja od napojów alkoholowych.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  4. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierać dziś do puszek przy wyjściach z kościoła ofiary na potrzeby hospicjów.
  5. Ofiary na wymianę okien w kościele w Chwałowicach będą zbierane dzisiaj w przedsionku kościoła. W styczniu na ten cel zostało zebranych 1200 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content