Ogłoszenia duszpasterskie28.01.2024 r.

Jenin, 28.01.24

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do czwartku i w sobotę od godz. 17.30 do 18.
  3. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  4. W piątek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w święto Matki Bożej Gromnicznej z obrzędem poświęcenia świec i gromnic będą odprawiane: w kościele w Chwałowicach – o godz. 16, w kościele  w Lubczynie – o godz. 17 oraz w kościele w Jeninie – o godz. 18. Ofiary zbierane w piątek do puszek będą przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  5. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie rozbierać dekorację świąteczną w kościele w sobotę o godz. 10.
  6. Nasz Parafianin z Jenina, brat Szczepan Janaś, złoży uroczystą profesję monastyczną w sobotę w Archiopactwie zakonu cystersów w Jędrzejowie.
  7. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w sobotę i w niedzielę w parafii pw. Św. Józefa w Gorzowie w godzinach od 9 do 15. Bliższe informacje dotyczące kursu i zapisów znajdują się na stronie internetowej gorzowskiej parafii.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  9. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 12.30.
  10. Wszystkich Parafian, rozliczających się z Urzędem Skarbowym, zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii w Jeninie. Bliższe informacje można otrzymać na ulotkach, które będą rozdawane dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
Skip to content