Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2024 r.

Jenin, 14.01.24

1. Msze święte w tym tygodniu w kościele w Jeninie w dni powszednie będą odprawiane tylko w piątek i w sobotę o godz. 18.
  2. Biuro parafialne będzie w tym tygodniu nieczynne. W sprawach pilnych należy udawać się do parafii w Bogdańcu lub zadzwonić na numer telefonu: 95/751-00-38.
  3. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o zjednoczenie wszystkich chrześcijan.
  4. Spotkanie opłatkowe parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” rejonu gorzowskiego odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie.
  5. Zgodnie z uchwałą Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej każda katolicka rodzina mieszkająca w Jeninie jest zobowiązana wpłacić kwotę 50. złotych na rok na sprzątanie swojego kościoła. Wpłaty na nowy rok kalendarzowy od przyszłej niedzieli przyjmuje Ludwika Łyszkowska.
  6. W uroczystość Objawienia Pańskiego na potrzeby misji zebraliśmy na tacę 885 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.