Ogłoszenia duszpasterskie 7.01.2024 r.

Jenin, 7.01.24

1. W tym tygodniu w kościele w Jeninie nie będzie Mszy świętych w dni powszednie. Biuro parafialne będzie wyjątkowo nieczynne.
  2. W sprawach pilnych należy udawać się do parafii w Bogdańcu lub zadzwonić pod numer telefonu: 95/751-00-38.
  3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  4. Spotkanie opłatkowe parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” rejonu gorzowskiego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie.
  5. Rodziny, które chcą otrzymywać pomoc żywnościową za pośrednictwem naszej parafialnej Caritas, proszone są o zgłoszenie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bogdańcu. Kryteria dochodowe nie uległy zmianie i wynoszą netto: dla osoby w rodzinie – 1410 złotych, a dla osoby samotnej – 1823,60.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  7. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich naszej parafii odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym.