Życzenia i podziękowania Boże Narodzenie 2023

Drodzy Parafianie!

Wydarzenie przyjścia Boga na świat w ludzkim ciele rodzi w nas radość i jest czasem błogosławieństwa Bożego oraz szczególnej bliskości Boga. W tym okresie Bożego Narodzenia życzę wszystkim Wam dużo zdrowia, szczęścia oraz wewnętrznego i zewnętrznego spokoju. Radość aniołów, pasterzy i mędrców ze Wschodu niech wypełni Wasze domy nadzieją na lepsze jutro.

Gratuluję wszystkim, którzy okres Adwentu przeżywali w świetle wiary i przygotowali się duchowo do świąt Narodzenia Pańskiego poprzez udział w roratach i przystąpienie do spowiedzi świętej.

Składam podziękowanie Parafialnemu Zespołowi Caritas, parafialnemu kołu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz Pani Sołtys za zorganizowanie spotkania dla dzieci ze Świętym Mikołajem.

Dziękuję wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas za troskę o osoby samotne, starsze i chore i włączenie ich do akcji Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora”. Dziękuję sołectwom naszych wsi i straży pożarnej za zaangażowanie się w dystrybucję pomocy seniorom.

Składam podziękowanie wszystkim, którzy udekorowali kościoły na czas Bożego Narodzenia. Dziękuję naszemu Nadleśnictwu za ofiarowanie świerków na dekorację świątyń.

Za codzienną wierną posługę przy ołtarzu ministrantom i lektorom oraz Parafialnemu Zespołowi Liturgicznemu.

Dziękuję tym Parafianom, którzy przez zakup świecy Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, pomogli najmniejszym i najsłabszym. Składam moje „Bóg zapłać” również tym, którzy przez zakup opłatków na stół wigilijny złożyli ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów na przyszły rok. Dziękuję wolontariuszom za rozprowadzenie świec i opłatków.

Dziękuję wszystkim, którzy przez zakupienie prac, wykonanych przez osoby uczęszczające na zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Gorzowie, wspomogli działalność Warsztatów. Natomiast osobne podziękowania kieruję do Pana Michała Boducha i do Pani Kingi Ostraszewskiej.

Serdecznie dziękuję również za wszystkie ofiary składane przez cały rok na utrzymanie naszej parafii i remonty naszych świątyń.

Składam podziękowanie za przesłane na mój adres życzenia świąteczne ze Szkoły Podstawowej w Jeninie.

Ksiądz Proboszcz

 

 

 

 

 

Skip to content