Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2023 r.

Jenin, 19.11.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msza z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona jutro o godz. 18.30 w kościele pw. Św. Wojciecha przy ulicy Gwiaździstej w Gorzowie.
 2. Uroczystości związane z odpustem Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej odbędą się od najbliższego wtorku do przyszłej niedzieli w sanktuarium maryjnym w Babimoście. Program jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 3. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
 4. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po wieczornym nabożeństwie.
 5. Spotkanie małżeńskiego kręgu Domowego Kościoła odbędzie się w środę o godz. 17.30 w domu parafialnym.
 6. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
 7. Adwentowe rekolekcje dla Parafialnych Zespołów Caritas odbędą się od piątku do niedzieli w Domu Rekolekcyjnym w Rokitnie.
 8. Modlitewny Wieczór Młodych w ramach Światowych Dni Młodzieży pod hasłem: „Radując się w nadziei” odbędzie się w sobotę w Rokitnie.
 9. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na potrzeby naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego.
 10. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 12.30.
 11. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego będzie miało miejsce dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
 12. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii katedralnej w Gorzowie. Spotkania w dni powszednie będą odbywały się na plebani po zakończeniu wieczornych Mszy świętych.
 13. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1950 złotych, a na pomoc chrześcijanom na Bliskim Wschodzie – do puszek 780 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content