Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023 r.

Jenin, 12.11.23

Ogłoszenie duszpasterskie

1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. Spotkanie parafialnej grupy Oazy młodzieżowej odbędzie się w piątek w domu parafialnym po wieczornym nabożeństwie.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
  4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym.
  5. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się za tydzień w parafii katedralnej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Spotkania w dni powszednie będą odbywały się na plebani po zakończeniu wieczornych Mszy świętych.
  6. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu na Bliskim Wschodzie odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.