Ogłoszenia duszpasterskie 5.11.2023 r.

Jenin, 5.11.23

1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
  3. Rekolekcje dla młodzieży żeńskiej „Córki Króla” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w Domu Młodych w Rokitnie.
  4. W sobotę, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie odprawiona w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie. W związku ze świętem narodowym, wywieszamy na naszych domach flagi biało-czerwone.
  5. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  6. Ofiary zbierane za tydzień do puszek będą przeznaczone na działalność Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  7. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” składa podziękowanie wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas i wszystkim Parafianom, którzy włączyli się we wrześniu do akcji zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z której dochód został przeznaczony na potrzeby polskich misjonarzy.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.