Ogłoszenia duszpasterskie 22.10.2023 r.

Jenin, 22.10.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. W sobotę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo październikowe.
  2. Spotkanie parafialnej Oazy młodzieżowej odbędzie się w piątek. Początek – o godz. 18 podczas Mszy św. i nabożeństwa różańcowego w kościele, natomiast druga część będzie miała miejsce w domu parafialnym.
  3. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.
  4. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony naszym zmarłym. Zadbajmy o ich groby i pamiętajmy o nich w modlitwie. Ministranci przy wyjściach będą rozdawać dzisiaj kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione składamy w naszej parafii w zakrystii lub w kopercie na tacę.
  5. W poprzednią niedzielę na stypendia Fundacji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy do puszek 938 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content