Ogłoszenia duszpasterskie 15.10.2023 r.

Jenin, 15.10.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzień Patrona Szkoły Podstawowej imienia Jana Pawła II w Lubczynie rozpocznie się we wtorek podczas Mszy św. o godz. 9.30 w kościele. Następnie w szkole będzie miał miejsce przegląd piosenki religijnej.
  2. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po nabożeństwie różańcowym.
  4. Spotkanie małżeńskiego kręgu Domowego Kościoła odbędzie się w środę o godz. 17.30 w domu parafialnym.
  5. W środę, 18 października, obchodzimy święto Św. Łukasza Ewangelisty, Patrona służby zdrowia. W tym dniu modlimy się za lekarzy, pielęgniarki i pracowników ochrony zdrowia.
  6. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu nabożeństwa różańcowego.
  7. Przyszła niedziela jest Niedzielą Misyjną. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.
  8. Zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin Fundacji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
  9. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1960 złotych, a na potrzeby hospicjum w Gorzowie przekazaliśmy ze sprzedaży cebulek żonkili – 1250 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content