Ogłoszenia duszpasterskie 8.10.2023 r.

Jenin, 8.10.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w tym tygodniu od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. Rekolekcje dla róż różańcowych odbędą się od 11 do 13 października, czyli od środy do piątku, o godz. 18 w parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie.
  3. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.
  4. W sobotę, 14 października, przypada Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu modlimy się za nauczycieli, wychowawców i katechetów. Msza św. za nauczycieli i pracowników oświaty będzie odprawiona w gorzowskiej katedrze w sobotę o godz. 18.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Cywilizacja życia”. Ofiary zbierane do puszek za tydzień będą przeznaczone na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  6. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać dzisiaj przy wyjściu cebulki żonkili w ramach akcji „Pola nadziei”, której celem jest finansowe wsparcie hospicjum w Gorzowie. Paczka cebulek kosztuje 10 złotych.
  7. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują po 10 złotych, natomiast „Gość Extra”, poświęcony osobie i objawieniom Matki Bożej oraz sanktuariom i dogmatom maryjnym kosztuje 14 złotych.
Skip to content