Ogłoszenia duszpasterskie 1.10.2023 r.

Jenin, 1.10.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. We wtorek rozpoczynamy odprawianie nabożeństw różańcowych. W tym tygodniu nabożeństwa październikowe będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do piątku od godz. 17.30 do 18.
 3. Biuro parafialne będzie czynne w październiku i w listopadzie w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu wieczornych nabożeństw.
 4. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po nabożeństwie różańcowym.
 5. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
 6. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie rozpocznie się nabożeństwo różańcowe i adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa.
 7. Kolejna seria rekolekcji dla młodzieży męskiej „Bohaterowie Boga” odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę w Domu Młodych w Rokitnie.
 8. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w sobotę.
 9. Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas będzie miał miejsce w sobotę w Rokitnie. Początek – o godz. 10 modlitwą różańcową.
 10. Parafialny Dzień Seniora odbędzie się w sobotę. Początek – o godz. 12 podczas Mszy św. w kościele w Jeninie. Następnie seniorzy są zaproszeni na obiad w sali wiejskiej, na spotkanie z ciekawym gościem oraz zabawę taneczną z zespołem wokalno-muzycznym „Wena” z Gorzowa. W tym roku organizatorami spotkania są: parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Parafialny Zespół Caritas i nasze Nadleśnictwo.
 11. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na remont wieży kościoła w Jeninie.
 12. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą w przyszłą niedzielę rozprowadzać cebulki żonkili w ramach akcji „Pola nadziei”, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie. Jedna paczka cebulek, czyli 5 sztuk, kosztuje 10 złotych.
 13. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
Skip to content