Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2023 r.

Jenin, 17.09.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św.
 2. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, prowadzona przez Parafialny Zespół Caritas przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”, odbędzie się w środę, 20 września, od godz. 9 do 11 przed kościołem w Jeninie. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie polskich misjonarzy. Informacje znajdują się na plakacie oraz na ulotkach, rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
 3. Msza dziękczynna za 30 lat istnienia i posługi chorym Hospicjum Św. Kamila będzie odprawiona w czwartek o godz. 15 w kościele Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie.
 4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 5. XXXV Pielgrzymka Nauczycieli do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w najbliższą sobotę. Początek – o godz. 10 konferencją w kaplicy Domu Rekolekcyjnego.
 6. Instytut Filozoficzno-Teologiczny imienia Edyty Stein w Zielonej Górze organizuje studia weekendowe dla świeckich „Teologia szyta na miarę”. Szczegółowe informacje znajdują na ulotkach, rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
 7. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym.
 8. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
 9. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych z naszej parafii, uczniów klas trzecich szkół podstawowych, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ulicy Mieszka I w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18.30. Spotkania w tygodniu będą odbywały się o godz. 19.
 11. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy 1580 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content