Ogłoszenia duszpasterskie 10.09.2023 r.

Jenin, 10.09.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msze święte w kościele w Jeninie będą odprawiane w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 18. W poniedziałek i w sobotę nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
 2. Modlitewne Triduum w sanktuarium Św. Weroniki Giuliani przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Gorzowie będzie miało miejsce od środy do piątku. Program jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 3. W czwartek, 14 września, obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Św. Msza św. z kazaniem będzie odprawiona o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie będzie miało miejsce nabożeństwo Drogi Krzyżowej w lesie, w tzw. Alei Akacjowej. Rozważania poszczególnych stacji poprowadzą grupy i wspólnoty naszej parafii.
 4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 5. Biuro parafialne będzie czynne w piątek od godz. 18.30 do 19.
 6. Parafialna pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu, zorganizowana przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, odbędzie się w sobotę. Wyjazd nastąpi o godz. 5.30 sprzed kościoła w Jeninie. Nie ma już wolnych miejsc.
 7. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się w przyszłą niedzielę.
 8. Dzień Skupienia dla parafialnych wspólnot Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa odbędzie się za tydzień w Ośnie Lubuskim. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 9. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych z naszej parafii, uczniów klas trzecich szkół podstawowych, odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ulicy Mieszka I w Gorzowie   podczas Mszy św. o godz. 18.30. Spotkania w tygodniu będą odbywały się o godz. 19.
 11. W dzisiejszych numerach „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” znajdują się dodatki poświęcone rodzinie Ulmów. Cena egzemplarza – 10 złotych.
Skip to content