Ogłoszenia duszpasterskie 3.09.2023 r.

Jenin, 3.09.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msze święte na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będą odprawione jutro: w kościele w Lubczynie o godz. 9 i w kościele w Jeninie o godz. 18. Podczas Mszy świętych zostaną poświęcone plecaki i przybory szkolne uczniom klas zerowych i pierwszych.
 2. Spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie miała miejsce w tym tygodniu według następującego porządku:
 • jutro – klasy czwarte i piąte od godz. 17.30 do 18;
 • we wtorek – klasy szóste, siódme i ósme od godz. 17.30 do 18;
 • w środę – klasy ponadpodstawowe od godz. 17.30 do 18.
 1. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po wieczornej Mszy św.
 2. W piątek, 8 września, obchodzimy święto Narodzenia NMP. Msza święta z kazaniem oraz obrzędem poświęcenia ziarna siewnego i nasion zostanie odprawiona o godz. 18. Następnie parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa wznawia po wakacjach cotygodniowe adoracje Najśw. Sakramentu.
 3. Coroczna Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Polskości i Chrześcijaństwa w Międzyrzeczu odbędzie się w najbliższą sobotę. Program pielgrzymki znajduje się na plakacie i na ulotkach rozdawanych dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
 4. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.
 5. W sobotę przypada diecezjalne święto poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie.
 6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
 7. Obrzęd poświęcenia ziarna siewnego i nasion będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 8. Trzecie spotkanie dla małżeństw starających się o potomstwo odbędzie się w przyszłą niedzielę w sanktuarium w Rokitnie. Początek o godz. 15 podczas Mszy świętej, a następnie odbędzie się spotkanie z dietetykiem klinicznym, Pauliną Szają-Owczarek.
 9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
Skip to content