Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023 r.

Jenin, 27.08.23

1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawione w tym tygodniu tylko w piątek i w sobotę o godz. 18.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  5. Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych będzie miała miejsce w piątek i w sobotę od godz. 17.30 do 18.
  6. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.
  7. Biuro parafialne będzie czynne w piątek od godz. 18.30 do 19.
  8. Rekolekcje dla parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie-Paradyżu.
  9. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez pierwszą różę różańcową, rozpocznie się w sobotę o godz. 17. Następnie o godz. 18 odprawimy Mszę pierwszosobotnią ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią św. wynagradzającą.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.