Ogłoszenia duszpasterskie 20.08.2023 r.

Jenin, 20.08.23

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu tylko w piątek i w sobotę o godz. 18.
  2. Biuro parafialne będzie czynne w piątek od godz. 18.30 do 19.
  3. W sobotę, 26 sierpnia, obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej, głównej Patronki Polski.
  4. Msze dziękczynne za tegoroczne plony będą odprawione w przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach naszej parafii.
  5. Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  6. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1700 złotych. Natomiast we wtorek w uroczystość Wniebowzięcia NMP na potrzeby diecezji zebraliśmy na tacę 550 złotych, a do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Słowenii – 830 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.