Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2023 r.

Jenin, 13.08.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. We wtorek, 15 sierpnia, obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w tym dniu będą odprawiane według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy świętej będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej diecezji. Wtorkowa uroczystość jest świętem nakazanym, w które każdy wierzący posiada obowiązek uczestnictwa we Mszy świętej.
  2. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas przeprowadzą we wtorek zbiórkę ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Słowenii.
  3. Diecezjalne dożynki pod przewodnictwem Biskupa Pawła Sochy odbędą się we wtorek w sanktuarium w Rokitnie. Program jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  4. Akatyst ku czci Bogarodzicy będzie wykonany wspólnie przez katolików obrządków zachodniego i wschodniego w językach polskim i ukraińskim we wtorek o godz. 20.30 w gorzowskiej katedrze.
  5. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi świętej będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
Skip to content