Ogłoszenia duszpasterskie 6.08.2023 r.

Jenin, 6.08.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę, 9 sierpnia, obchodzimy święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Patronki Europy, a w czwartek, 10 sierpnia, święto Św. Wawrzyńca Męczennika.
  2. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  3. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich organizuje jednodniową pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, Bolesnej Królowej Polski, w dniu 16 września (sobota). Koszt uczestnictwa wynosi 100 złotych od osoby i obejmuje przejazd autokarem, obiad na terenie sanktuarium w Licheniu Starym oraz przewodnika. Zgłoszenia i wpłaty są przyjmowane w zakrystii.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.

 

 

 

 

Skip to content