Ogłoszenia duszpasterskie 30.07.2023 r.

Jenin, 30.07.23

1. 41. Piesza Pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę pod hasłem: „Trwajmy w Kościele” rozpoczyna się jutro podczas Mszy św. o godz. 7 w kościele katedralnym w Gorzowie.

2. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości narodu.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.

4. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po Mszy św. o godz. 18 w domu parafialnym.

5. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św.

6. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.

7. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.

8. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez trzecią różę różańcową, będzie odprawione w kościele w Jeninie w sobotę o godz. 17. Następnie o godz. 18 rozpocznie się Msza św. pierwszosobotnia ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą.

9. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.

10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.

11. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

12. Można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy.