Ogłoszenia duszpasterskie 18.06.2023 r.

Jenin, 18.06.23

1. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie w tym tygodniu według następującego porządku:
  • klasy trzecie, czwarte i piąte – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy szóste, siódme i ósme – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy ponadpodstawowe – w czwartek od godz. 17.30 do 18.
  1. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po wieczornej Mszy św.
  2. Msze św. dziękczynne na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będą odprawione w czwartek: w kościele w Lubczynie o godz. 9 i w kościele w Jeninie o godz. 10.
  3. Spotkanie małżeńskiego kręgu Domowego Kościoła odbędzie się w domu parafialnym w piątek o godz. 17.30.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  5. W piątek, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. W modlitwach pamiętajmy o naszych ojcach, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli od nas do wieczności.
  6. W sobotę obchodzimy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  7. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w sobotę i w niedzielę w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie. Szczegółowe informacje o kursie znajdują się na stroniehttps://gorzow.oblaci.pl/2023/06/11/kurs-przedmalzenski-5/
  8. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 2010 złotych, a do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – 530 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.