Ogłoszenia duszpasterskie 21.05.2023 r.

Jenin, 21.05.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzieci, które w dniu dzisiejszym przeżywają swoją Pierwszą Komunię Świętą, będą od poniedziałku do piątku razem ze swoimi rodzicami uczestniczyć w tzw. Białym Tygodniu w kościele w Jeninie o godz. 18.
 2. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od jutra do soboty po Mszy św. o godz. 18.
 3. Spotkanie dla dzieci klas czwartych, które przez miniony rok regularnie przystępowały do sakramentów spowiedzi i Komunii świętej, oraz dla ich rodziców odbędzie się jutro o godz. 19 w kościele w Jeninie.
 4. W środę, 24 maja, przypada wspomnienie Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.
 5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
 6. W piątek obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach o naszych matkach, zarówno żyjących, jak i tych, które już przeszły do wieczności.
 7. Biskup Diecezjalny udzieli święceń kapłańskich w gorzowskiej katedrze w sobotę o godz. 11.
 8. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończącą okres wielkanocny.
 9. Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się za tydzień podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 10. Młodzieżowy Teatr „Nadzieja” imienia Świętego Jana Pawła II zaprezentuje przedstawienie „Papież naszych serc” w reżyserii Oskara Tomalki w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 11. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16.
 12. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 2050 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content