Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2023 r.

Jenin, 14.05.23

1. Trwa okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Przystąpienie do Komunii św. w okresie wielkanocnym jest obowiązkiem każdego wierzącego.
  2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miała miejsce we wtorek o godz. 16.30 w kościele w Jeninie.
  3. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  4. We wtorek, 16 maja, obchodzimy święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
  5. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po nabożeństwie majowym.
  6. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  7. Rekolekcje dla dziewcząt pod nazwą „Córki Króla” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w Domu Młodych w sanktuarium w Rokitnie. Bliższe informacje można otrzymać w zakrystii.
  8. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Paradyża do Rokitna odbędzie się w sobotę.
  9. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  10. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, chrzestnych, rodzin i wszystkich chętnych odbędzie się w kościele w Jeninie w sobotę o godz. 10.
  11. Za tydzień obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  12. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16.
  13. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym po nabożeństwie majowym.