Ogłoszenia duszpasterskie 30.04.2023 r.

Jenin, 30.04.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Trzeźwości ze Szczecina do Rokitna będzie jutro przechodzić przez Jenin.
 2. W poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym w Jeninie.
 3. W środę, 3 maja, przypada uroczystość NMP Królowej Polski i Narodowe Święto Konstytucji. Msze święte w tym dniu będą odprawiane w naszej parafii według porządku niedzielnego.
 4. W środę rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w kościele w Jeninie w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18, a w niedziele i święta – o godz. 16.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
 6. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po nabożeństwie majowym w domu parafialnym.
 7. Odwiedziny w domach chorych zgłoszonych na stałe rozpoczną się  w piątek o godz. 8. Dodatkowych chorych do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
 8. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, następnie odprawimy nabożeństwo majowe i parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 9. Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej do Paradyża pod hasłem: „Ja jestem Drogą i Prawdą i Życiem” odbędzie się w sobotę.
 10. Pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie-Paradyżu odbędzie się w przyszłą niedzielę. Z naszej parafii wyjedzie autobus, na który można się zapisywać w zakrystii, wpłacając 30 złotych. W pielgrzymce mogą wziąć udział również osoby spoza wspólnoty „Przyjaciół Paradyża”.
 11. Spotkanie wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 12. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Chrystusa Króla w Gorzowie. Nauki będą głoszone w dni powszednie o godz. 19.
 13. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
Skip to content