Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2023 r.

Jenin, 23.04.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miała miejsce we wtorek o godz. 16.30 w kościele w Jeninie.
  2. We wtorek, 25 kwietnia, przypada święto Św. Marka Ewangelisty, natomiast w sobotę, 29 kwietnia, święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych będzie wyjątkowo w przyszłą niedzielę.
  5. XI Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklowa ze Świebodzina do Rokitna odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  6. Pielgrzymka parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” do sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie-Paradyżu odbędzie się za dwa tygodnie, 7 maja, w niedzielę. Z naszej parafii wyjedzie autobus, na który można się zapisywać w zakrystii, wpłacając przy zapisie 30 złotych od osoby. W pielgrzymce mogą uczestniczyć również osoby, które nie należą do wspólnoty „Przyjaciół Paradyża”.
  7. Zbiórka pieniędzy do puszek na rehabilitację mieszkańca naszej gminy, który uległ poważnemu wypadkowi, odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła. Akcję organizują: Parafialny Zespół Caritas, parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Koło Gospodyń Wiejskich w Chwałowicach.
  8. W poprzednią niedzielę ze zbiórki do puszek na potrzeby diecezjalnej Caritas przekazaliśmy 490 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content