Ogłoszenia duszpasterskie 16.04.2023 r.

Jenin, 16.04.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie rozbierało dekorację świąteczną w kościele jutro o godz. 17.
  2. Uroczyste wręczenie statuetek nagrody Biskupa Diecezjalnego „Człowiek Człowiekowi” odbędzie się we wtorek o godz. 16 w auli parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze.
  3. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. Kolejna edycja rekolekcji dla młodzieży męskiej „Bohaterowie Boga” odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę w sanktuarium w Rokitnie.
  6. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierać dzisiaj ofiary do puszek na działalność charytatywną diecezjalnej Caritas.
  7. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  8. Parafialna Wspólnota Intronizacyjna zaprasza wszystkich do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia dzisiaj o godz. 15 w trzech miejscach na terenie Jenina: przed kościołem, przed kapliczką Jezusa Miłosiernego i przed krzyżem przy zbiegu ulic Gorzowskiej i Nowej.
  9. Zbiórka pieniędzy do puszek na rehabilitację mieszkańca naszej gminy, który uległ poważnemu wypadkowi, odbędzie się w przyszłą niedzielę na terenie całej gminy po zakończeniu Mszy świętych. Akcję organizują: Parafialny Zespół Caritas, nasze parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Koło Gospodyń Wiejskich z Chwałowic.
  10. W uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 3500 złotych, natomiast w drugi dzień świąt wielkanocnych na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – 830 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content