Życzenia i podziękowania Wielkanoc 2023

Drodzy Parafianie!

Święta Wielkanocne to czas radości z tego, że nasz Pan Jezus Chrystus zwyciężył śmierć, grzech i szatana. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom, przebywającym w naszej Parafii, aby w Waszym życiu spełniła się również obietnica zmartwychwstania. Niech w Waszych domach i rodzinach króluje wiara i miłość. Zatrzymajcie się choć na chwilę, by w codziennej gonitwie zauważyć to, co wieczne i nieprzemijające.

Wesołego Alleluja!

 

Wyrażam radość z tego, że wielu z Was przeżyło czas Wielkiego Postu   w duchu wiary, uczestnicząc w rekolekcjach i przystępując do sakramentów świętych.

Dziękuję wspólnotom naszej parafii za prowadzenie nabożeństw Drogi Krzyżowej oraz osobom, które włączyły się w adoracje Najśw. Sakramentu w Wielkim Tygodniu. Wolontariuszom za czas poświęcony na wykonanie ozdobnych palm na Niedzielę Palmową, za dekorację naszych kościołów na  święta, za troskę o kapliczki i przydrożne krzyże.

Składam podziękowanie za codzienną posługę przy ołtarzu ministrantom  i lektorom oraz Parafialnemu Zespołowi Liturgicznemu.

Dziękuję Parafianom, którzy przez zakup paschalika wspomogli dzieła charytatywne, prowadzone przez diecezjalną Caritas, i 80. rodzinom z Jenina i z Lubczyna, które złożyły ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Składam podziękowanie za świąteczne życzenia przesłane na mój adres z Gminnego Przedszkola Publicznego w Bogdańcu, ze Szkoły Podstawowej w Jeninie i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu.

Serdecznie dziękuję również za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej parafii i remonty naszych kościołów.

Ksiądz Proboszcz

Skip to content